Díky Reslu získáte nové zákazníky a více objednávek!

Reslu.cz je online rezervační platforma pro poskytovatele služeb, která umožňuje zákazníkům objednat si službu a termín online v reálném čase 24/7. Jsme nástroj pro získání více zákazníků. Čím více nás budete využívat, tím více zákazníků budete mít. Navíc získáte zpětnou vazbu od vašich skutečných zákazníků, která je tou nejlepší a nejcenější reklamou.


Vyzkoušejte nás!

Registrujte se zdarma

Reslu.cz už využívaji


Dejte o sobě vědět!


S online objednávkami máte otevřeno 24 hodin denně.

Vyvořte profil vašeho salonu, vkládejte zajímavé akce,
nebo nabídněte chytrou slevu a zisky vám porostou.30% objednávek jde mimo vaši pracovní dobu

Nepřicházejte o své zákazníky zbytečně. Online rezervace fungují i mimo vaši pracovní dobu.

Rezervační widget na vaše stránky

Umístěte rezervační widget na svůj web a my se postaráme o zbytek. Zákazníkovi potvrdíme objednávku a připomeneme jeho termín návštěvy.

Věnujte se svým zákazníkům naplno

Neztrácejte čas věčným zvedáním telefonů a věnujte se svým zákazníkům naplno!

Pracujte se svými zákazníky
i mimo váš salon


Náš systém umožní budovat vztahy se zákazníky. Zjistíte jaké služby rádi využivají, naopak na co jsou alergičtí a spoustu důležitých informací.


Můžete jim zasílat newslettery, připravovat speciální nabídky a pracovat na jejich spokojenosti.Získejte hodnocení a zpětnou vazbu od vašich skutečných zákazníkůŠuškanda je ta nejlepší možná reklama.

Nechte za sebe mluvit vaše zákazníky, jejich reference jsou tou nejlepší reklamou. Žádné falešné hodnocení, ověřené hodnocení na základě uskutečněné služby.Sbírejte cenné kontakty na své zákazníky.
Je jen na vás jak je využujete.

Budete je moci informovat o vašich novinkách, akcích, slevách a přilákat je znovu k vám do salonu!Nasbírané kontakty jsou jen vaše.

Náš portál Reslu.cz s vašimi kontakty nepracuje. Jsou jen vaše. Dejte vašim zákazníkům důvod k další návštěvě.Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.