Vila krásy

Domovina 2

Olomouc

77200

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Bezbolestná liposukce VANQUISH

VANQUISH: Pod lékařským dohledem Vás zbavíme přebytečného tuku a celulitidy. Bez bolesti a námahy! Jsme jediná nebolestivá liposukce v Olomouci s kompletním lékařským zázemím!

Hubnoucí procedury

3890,- Kč

45 min.

Obsazeno

Bezbolestná liposukce EXILIS

EXILIS: Pod lékařským dohledem Vás zbavíme celulitidy. Bez bolesti a námahy! Jsme jediná nebolestivá liposukce v Olomouci s kompletním lékařským zázemím!

Hubnoucí procedury

2890,- Kč

45 min.

Obsazeno

Podkožní lipolýza

Klientkám, které nechtějí nebo nemohou přijít na opakované ošetření "bezbolestnou liposukcí", nabízíme možnost jednorázového ošetření tzv. podkožní lipolýzou.

Hubnoucí procedury

4590,- Kč

1 hod.

Obsazeno

Přístrojové omlazení obličeje EXILIS ELITE

Moderní lékařský přístroj Exilis ELite, přináší novou metodu k omlazení pokožky (lifting obličeje), redukci vrásek a vypnutí pleti pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Kosmetika

1500,- Kč

1 hod.

Obsazeno

Léčba celulitidy X WAVE

Léčba celulitidy pomocí estetické rázové vlny X-Wave:
X–Wave využívá kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulzů a elektrických pulzů souběžně přenášených do tkáně. Akustické vlny jsou pneumaticky vygenerované mechanické vlny s vysokým amplitudním tlakovým pulzem. Výsledkem je energetická vlna, která nese kinetickou energii. Přenáší se přes účinný masážní aplikátor a je měněna do soustředěné akustické formy pronikající přímo do tkáně. Tak dochází k porušování vzhledu "pomerančové kůže" a postupnému nahrazování novými podkožními strukturami.

Hubnoucí procedury

890,- Kč

1 hod. 30 min.

Obsazeno

Ojedinělá klinika estetické medicíny a lékařské kosmetiky v Olomouci, která má za cíl poskytnout zdravý pocit z krásy a odbornou péči o krásu těla i duše. Centrum využívá lékařské zázemí s 20-letou úspěšnou činností zdravotnického zařízení zaměřeného na vnitřní nemoci včetně léčby nadváhy a metabolického syndromu.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Vila krásy

Otevírací doba

pondělí 08:00-18:00

úterý 08:00-18:00

středa 08:00-18:00

čtvrtek 08:00-18:00

pátek 08:00-18:00

Zařazení služeb

– Kosmetika

– Hubnoucí procedury

Služby navíc

– Káva nebo čaj zdarma

– Klimatizace

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

– Kreditní kartou

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.