Relaxační masáže Eva Hoduláková

Na Pankráci 932/32

Praha 4

14000

Hodnocení (1x)

90%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Relaxační masáž celého těla

Relax těla i duše ,při této masáži si odpočinete,načerpáte síly,ale hlavně uděláte něco pro sebe a pro své tělo.

Masáže

750 - 1000,- Kč

1 hod. - 1 hod. 30 min.

Objednat

Medová masáž detoxikační

Med v kombinaci se speciálními masážními hmaty přináší příjemné uvolnění. Působí detoxikačně a revitalizačně. Masáž pomáhá odbourávat stres, chronické onemocnění a zpomaluje stárnutí pokožky.


Kdy není služba vhodná? Alergie na med a včelí produkty, ekzémy, vyrážky, otevřené rány, vnitřní krvácení – žaludeční vředy, krvácení do žaludku, vysoký oční tlak, trombóza, stavy po mrtvici, těhotenství, menstruace, infekční onemocnění, onkologické onemocnění.

Masáže

500,- Kč

1 hod.

Objednat

Lavové kameny +masáž

Jedná se o masáž, která blahodárně působí na prohřátí celého těla. Lávové kameny jsou předem nahřáty ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C a následně přikládány na tělo. Uvolňují energetické dráhy, zatuhlé svaly, regulují trávení a zrychlují metabolismus. Výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem.
Uvedená délka trvání masáže zahrnuje 15 minutovou přípravu maséra (např. objednáte-li se na masáž v délce 75 min., masáž samotná bude trvat minut 60).

Kdy není služba vhodná? Otevřené rány či velké modřiny, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, záněty, horečka, pooperační stav, infekční a kožní onemocnění, těhotenství, velmi silná menstruace, vážné problémy s křečovými žílami, sluneční popáleniny, bolesti hlavy, migrény,…

Masáže

1000,- Kč

1 hod.

Objednat

Breussova masáž zad

Breussovu masáž zavedl rakouský léčitel z 19. století. Jde o jemnou a manuální masáž zad v oblasti páteře. Za pomoci speciálních pomalých hmatů, vedoucích přímo po páteři, lze docílit regenerace meziobratlových plotének. Efektu uvolnění napomáhá třezalkový olej, který se velmi lehce vpíjí do kůže. Tato masáž je vhodná i pro starší lidi a dokonce i ty, kteří trpí osteoporózou.


Kdy není služba vhodná? Onkologická a zánětlivá onemocnění, epilepsie, akutní stavy (akutní výhřez ploténky), Bechtěrevova choroba.

Masáže

500,- Kč

1 hod.

Objednat

Relaxační antistresová masáž

Při klasické masáži dochází ke zvýšenému prokrvení masírovaných tkání (kůže, podkoží, svalů) a díky tomu pak k rychlejšímu odplavování škodlivin z těla. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také jako prevence proti nemocem. Salon používá třezalkové olejíčky nebo bio a bylinné mazání bez parabenů a silikonů od značky Bione.

Relaxační antistresová masáž se provádí speciálními bio oleji a vonnými esencemi…

Kdy není služba vhodná? Onkologické problémy, osteoporóza, vážné problémy s křečovými žílami, horečnatá a akutně zánětlivá onemocnění, krvácivé stavy, těhotenství a v šestinedělí, onemocnění srdce, epilepsie, trombóza.

Masáže

1400,- Kč

2 hod.

Objednat

Uvolňovací masáž zad + použití baněk

Při klasické masáži dochází ke zvýšenému prokrvení masírovaných tkání (kůže, podkoží, svalů) a díky tomu pak k rychlejšímu odplavování škodlivin z těla. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také jako prevence proti nemocem. Salon používá třezalkové olejíčky nebo bio a bylinné mazání bez parabenů a silikonů od značky Bione.

Relaxační antistresová masáž se provádí speciálními bio oleji a vonnými esencemi…

Kdy není služba vhodná? Onkologické problémy, osteoporóza, vážné problémy s křečovými žílami, horečnatá a akutně zánětlivá onemocnění, krvácivé stavy, těhotenství a v šestinedělí, onemocnění srdce, epilepsie, trombóza

Masáže

500,- Kč

1 hod.

Objednat

Aromaterapeutická masáž

Eterické oleje jsou vybrané na míru jednotlivého klienta a ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji pak vytváří kompozici aromaterapie, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu. Podobně jako při meditaci se při hluboké relaxaci sníží mozková frekvence na hladinu alfa, ve které je naše tělo schopno samo regenerovat, dochází k samoozdravnému procesu v kombinaci hmatů dochází k nastolení rovnováhy v těle.

Masáže

700 - 1350,- Kč

1 hod. - 2 hod.

Objednat

Masáž obličeje

Masáží obličeje předcházíme tvorbě vrásek ,zlepšuje se elastika kůže.

Jak masáž probíhá:

- čištění pleti
- nejprve rozmasírování s nanesením bio olejíčku

-klasická masáž + použití obličejové baňky

- lávové kameny + zklidnění obličeje

- zakončení masáží hlavy Indickou masáží

Masáže

500,- Kč

50 min.

Objednat

Pohotovostní masáž

Jedná se o pohotovostní masáž při bolesti šíje. Jemné uvolňovací tahy působí jako první pomoc při bolesti, použití bio olejíčku nebo chladivého gelu zaručuje úlevu.
Salon používá třezalkový bio olejíček nebo gel značky Bione Cosmetics, bylinný zklidňující gel na unavené svaly a klouby, bez parabenů a silikonu.
Uvedená délka trvání masáže zahrnuje 15 minutovou přípravu maséra (např. objednáte-li se na masáž v délce 30 min., masáž samotná bude trvat minut 15).

Kdy není služba vhodná? Zdravotní masáže nejsou vhodné při akutních zánětlivých stavech pohybového aparátu, při infekčních onemocněních kůže, srdečních onemocněních, epiliepsi v a těhotenství.

Masáže

250,- Kč

20 min.

Objednat

Havaj ,,Lomi Lomi"

Havajská masáž Lomi Lomi je masáž dlouhými, hlubokými tahy, které uvolní svalové napětí a rozproudí energii v těle. Na rozdíl od jiných masáží se k masírování používá kromě prstů a dlaní také předloktí. Díky své rytmice a provedení, má masáž vysoký terapeutický a relaxační účinek. K masáži dle přání klienta jsou použity třezalkové olejíčky nebo bio a bylinné mazání bez parabenů a silikonů od značky Bione.Tato úžasná masáž vás zcela uvolní a zklidní.


Kdy není služba vhodná? Infekční onemocnění, zánět a pooperační stav, těhotenství, vážné problémy s křečovými žílami, kožní problémy, popáleniny.

Masáže

600,- Kč

1 hod.

Objednat

Relaxační masáž plosek nohou

Masáž plosek odstraňuje celkové napětí a zbavuje nás stresu a únavy,zároveň dochází k uvolnění od bolesti plosek po náročném dni.

Masáže

420,- Kč

45 min.

Objednat

Těhotenská masáž

Masáž pro nastávající maminky je bezpečná, velmi jemná a speciální technika, která pomáhá od bolesti zad a kříže, šíje a nohou, právě v období těhotenství, kdy s těmito obtížení potýká snad každá maminka. Masáž vám pomůže navodit harmonii, odbourat stres a předejít všem bolestem, které jsou spojeny s tělesnými změnami, kterými musíte v těhotenství projít!

S masáží pro nastávající maminky lze začít 4 měsícem (od 15. týdne těhotenství). Ideální je 1-2x týdně a od 7 měsíce i častěji. Účinky jsou tak blahodárné, že se na každou masáž budete těšit!


Pravidelné masáže pro těhotné pomáhají:

Snižuje napětí a bolest zad, šíje a nohou včetně křížokyčelní oblasti
Redukuje otoky a projevy křečových žil
Zmírňuje projev „těžkých nohou“ a podporuje cirkulaci mízy – lymfy v těle
Snižuje krevní tlak
V harmonizaci maminky, relaxaci a odbourání stresu
Mírní bolesti kloubů a svalů


Kdy masáže nedoporučujeme:

gynekologické důvody
během prvních tří měsíců těhotenství.
Masáže

600,- Kč

1 hod.

Objednat

Terapie Access Bars

Jedná se o velmi jednoduchou a účinnou metodu odblokování toho co nám brání ve šťastnějším životě
Během terapie se terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě,což uvolňuje elektromagnetický náboj,je to jako zmáčknutí knoflíku a tlumí se vše co nás tíží.

Masáže

700 - 1400,- Kč

1 hod. - 1 hod. 30 min.

Objednat

Relaxační masáže se nacházejí na trase metra C stanice Vyšehrad nebo Pražského povstání z obou stanic se lze pěšky snadno dostat do Salonu Maxx kde se nachází relaxační masáže Eva Hoduláková.Parkovat autem lze na placené zóně v ulici Marie Cibulkové.

Přehled hodnocení
Celkem
90%
Služby
90%
Personál
90%
Prostředí
90%
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 5

Můžu doporučit. Paní je pečlivá a po celou dobu se věnuje pouze Vám.

Bronislav Korda 09.02.2017
Mapa
Mapa ReSlu - Relaxační masáže Eva Hoduláková

Otevírací doba

pondělí 09:00-19:00

úterý 09:00-19:00

středa 09:00-19:00

čtvrtek 09:00-19:00

Zařazení služeb

– Masáže

Služby navíc

– Káva nebo čaj zdarma

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.