Kadeřnictví

Náměstí Interbrigády 933/1

Praha

16000

Hodnocení (1x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

pedikúra - manikúra balíček 2 v 1

wellnes balíček pedikúra manikúra
2 v 1
v rámci wellnes balíčku je poskytnuta mokrá pedikúra včetně odstranění otlaků, zrohovatělé kůže, úprava a stříhaní nehtů, peeling, maska, a ošetření regeneračním krémem.
manikúra - namočení v lázni pro zjemnění rukou, úprava nehtů včetně kůžičky kolem nehtového lůžka, peelig, maska a závěrečná péče nehtů regeneračním olejem.

Wellness procedury

480,- Kč

2 hod.

Objednat

střih vlasů včetně hloubkové regenerace

nabízíme dokonalý střih včetně hloubkové regenerace, kde jsou vlasy ozdraveny žehličkou s infračerveným a ultrafialovým zářením, kdy vaše vlasy po této péči získají opět zdravý vzhled a pružnost.V cene je samozřejmě zahrnuto, mytí, foukání i závěrečný stylig.

Kadeřnictví

560,- Kč

1 hod. 20 min.

Objednat

Ultrasonic system

hloubková regeberace vlasů pomocí regenerační žehličky s ultrafialovým a infračerveným zářením. Tato žehlička je velmi speciální a regenerace není prováděna za tepla. Po tomto ošetření jsou vlasy lesklé a plné života.

Kadeřnictví

200,- Kč

20 min.

Objednat

Provozujeme dámské, pánské kadeřnictví. Pedikúru, manikúru, masáže-rekondiční, relaxační, ozdravné včetně rašelinových zábalů.
Co děláme:
V příjemné přátelské atmosféře ,na základě našich dlouhotelých zkušeností Vám poradíme nejen nejvhodnější typ účesu, ale budeme se o vás starat s pečlivostí, aby i vaše ruce, nohy a celé tělo bylo nejen hýčkané a odpočinuté, ale i vy jste se citili po psychické stránce příjemně zrelaxované.
Co neděláme: nejsme seriová výroba, neplýtváme vašimi penězi za nekvalitní služby, nejsme ovlivněny reklamou, nepoužíváme škodlivé přípravky a nenecháme vás odejít nespokojenou.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Celkové hodnoceni:
personál 0
prostředí 0
služby 0

Adresa neexistovala, salon nemel telefon.

Petra Vachova 08.02.2019
Mapa
Mapa ReSlu - Kadeřnictví

Otevírací doba

pondělí 08:00-20:00

úterý 08:00-20:00

středa 08:00-20:00

čtvrtek 08:00-20:00

pátek 08:00-20:00

Zařazení služeb

– Wellness procedury

– Kadeřnictví

Služby navíc

– Káva nebo čaj zdarma

Platební možnosti

– Hotově

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.