Jitka Krásová

Evropská 35

Praha 6

16100

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Klasická masáž

Vím že mí klienti si potřebují odpočinout, zrelaxovat, uvolnit bolavý krk nebo záda, nabízím proto klasickou masáž a snažím se jim maximálně pomoci.

Masáže

200 - 400,- Kč

30 min. - 1 hod.

Objednat

Manuální lifting obličeje

Vím že mí klienti potřebují nejen vypnout, ale také usmívat se na své okolí spokojeně a proto nabízím velmi jemnou masáž Manuální lifting obličeje. Opravdu doporučuji, je nejen příjemná, ale skutečně funguje, a proto je to moje oblíbená masáž.

Masáže

500,- Kč

1 hod. 15 min.

Objednat

Vím že mí klienti si potřebují odpočinout, zrelaxovat, uvolnit bolavý krk nebo záda, nabízím proto klasickou masáž a snažím se vždy maximálně pomoci.

Samozřejmě vím že ti co přicházejí na masáž potřebují nejen úplně vypnout, ale pořád se usmívat na své okolí a lidi kolem, spokojeně a s radostí ze života, a proto nabízím velmi jemnou a skvělou masáž Manuální lifting obličeje. Relaxuje, uvolňuje, odstraňuje stres, vyhlazuje pokožku obličeje. Opravdu doporučuji, je nejen příjemná, ale skutečně funguje, je to moje neoblíbenější masáž.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Jitka Krásová

Otevírací doba

středa 16:30-20:00

neděle 17:00-20:00

Zařazení služeb

– Masáže

Platební možnosti

– Hotově

– Kreditní kartou

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.