Relax Club Namasté

Skřivanova 5

Brno

61200

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Himalaya solná sauna

Himalájská sauna

Himalájská solná sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka, především pak výborný preventivní účinek – pravidelné saunování posiluje obranyschopnost lidského organismu. Sauna tak snižuje výskyt různých onemocnění, odstraňuje stres a únavu a psychické i fyzické napětí. V kombinaci se solnou terapií navozuje stav dokonalé harmonie těla i ducha.
Solná sauna je spojením kvalit finské sauny se suchým a horkým vzduchem a výborných vlastností mořské soli. Stěny himalájské solné sauny jsou částečně vyzděny ze solných cihel, které zlepšují mikroklima sauny a umožňují vdechovat tělu prospěšné látky. Tu pravou atmosféru pak podtrhuje speciální osvětlení, jehož záře působí příjemně hřejivým dojmem.
V solné sauně je ideální poměr přirozené vlhkosti (20-30 %) a teploty (cca 50°C až 70°C), díky čemuž se zde dobře dýchá a člověk takto vdechuje vzduch nasycený vzácnými minerály, které jsou součástí jedinečného solného mikroklimatu.


Nespornou výhodou solné sauny je její vhodnost i pro lidi, kteří špatně snáší pobyt v klasické finské sauně a špatně se jim v ní dýchá. Solná terapie je velmi oblíbenou přírodní léčebnou metodou díky uvolňování minerálů a záporných iontů a jejich vlivu na lidský organismus.
Pravidelný pobyt v solné sauně pomáhá mnoha způsoby:
uvolňuje fyzické i psychické napětí
přispívá k léčbě kožních onemocnění (atopické ekzémy)
zlepšuje náladu i fyzickou výkonnost
zvyšuje odolnost a soustředěnost organismu
očišťuje, detoxikuje
posiluje obranyschopnost organismu
odstraňuje únavu
změkčuje vaziva
přispívá k léčbě chronických onemocnění dýchacích cest (astma)
prokrvuje, čistí, zpevňuje, zvláčňuje a zjemňuje kůži
působí v prevenci alergií, zánětů krku, hrtanu, průdušek, plic
pomáhá při revmatismu
ulevuje od následků kouření
zlepšuje látkovou výměnu
Abyste se mohli těšit z maximálních účinků himalajské soli, je vhodné se věnovat solné terapii pravidelně 1x týdně.
Pro pravidelné návštěvníky, děti, seniory a skupiny nabízíme zajímavé slevy.
Rádi vám také vystavíme dárkový poukaz, pokud byste chtěli pobyt v himalájské solné sauně dopřát někomu ze svých blízkých.

Wellness a Spa

590,- Kč

1 hod. 30 min.

Objednat

Relax Club Namasté

Náš relaxační klub v centru Brna vám nabízí vše, na co si vzpomenete. Na své si u nás přijde každý, kdo chce relaxovat a nechat mysl volně plynout od každodenních myšlenek a stresu nejen z práce.

O nabuzení smyslů a dobití energie se postará harmonická tantra masáž, kterou se u nás můžete také naučit v kurzech tantry.

Pokud máte rádi klasické masáže, naše nabídka je také široká. Prožijte u nás třeba relaxační masáž horkými lávovými kameny, zdravotní masáž konopným olejem, indickou masáž hlavy či netradiční a méně známou Gano masáž.

Milovníci blahodárných účinků solné sauny nemohou vynechat návštěvu naší Himalaya sauny, která kombinuje suchý horký vzduch s vlastnostmi mořské soli.

Můžete se k nám ale stavit třeba jen na chvilku posedět a vychutnat si relaxační čaj z bylin, anebo využít prostory našeho klubu pro své diskrétní chvilky.

O pohodlí se vám postará náš tým ve složení Pepa a Monika. Máte-li jakýkoliv dotaz, ozvěte se nám, rádi vám vše zodpovíme a vysvětlíme.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Relax Club Namasté

Otevírací doba

pondělí 08:00-22:00

úterý 08:00-22:00

středa 08:00-22:00

čtvrtek 08:00-22:00

pátek 08:00-22:00

sobota 08:00-22:00

neděle 08:00-22:00

Zařazení služeb

– Wellness procedury

– Masáže

– Wellness a Spa

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.