Studio Linie

Bayerova/Kotlářská 35a

Brno

60200

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Thajská masáž

Tradiční thajská masáž je založena na principech a znalostech vnitřního toku energie. Stlačují se při ní tlakové body, čímž je podporován proud energie v určité dráze a tím jsou uvolňovány bloky, které mohou být příčinou nemoci, či bolesti.

Maséři při thajské masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla. Stlačování bodů připraví tělo na další fázi masáže, kterou je protahování jednotlivých částí těla s využitím prvků jógy.

Při thajské masáži se uvolňuje svalstvo, zlepšuje ohebnost kloubů. Masáž pomáhá při únavě či přepnutí ze sportu a podílí se na celkové pružnosti vašeho těla, zároveň vyrovnává váš energetický systém, takže se budete cítit odpočatě a zároveň plni energie.

Masáže

1100,- Kč

1 hod.

Objednat

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Tato tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů je označována za perlu mezi masážemi. Je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů maséra s využitím jeho váhy a těžiště těla. Masáž probíhá vleže na břiše, masírují se nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. Havajská masáž pomáhá uvolnit energetické bloky a zatuhlé svaly, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, navozuje relaxaci, odstraňuje únavu a napětí pomáhá detoxikaci organismu.

Masáže

1100,- Kč

1 hod.

Objednat

Čokoládové pokušení se zábalem a peelingem

Přináší kvalitní péči o pokožku celého těla - vyhlazuje a zkrášluje ji, zabraňuje jejímu stárnutí. Mimo to potlačuje celulitidu, odplavuje z těla nežádoucí toxické látky, uvolňuje ztuhlé svalstvo, má příznivý vliv na činnost srdce, navozuje dobrou náladu, účinně působí proti stresu a depresi.

Masáže

800,- Kč

1 hod.

Objednat

Masáž lávovými kameny

Základy této masáže spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. Masáž kombinuje termoterapii (lečení teplem) s masáží.

Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje, a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Při terapii se používají lávové kameny ohřáté ve vodní lázni na 48–65 °C. Kameny jsou tvořeny havajským vulkanickým čedičem, který díky vysokému obsahu železa funguje jako výborný tepelný akumulátor.

Uvolňování kovových iontů rovněž přispívá k urychlení regenerace tkání a k rychlému odstraňování bloků v meridiánech. Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží.

Velikou výhodou oproti sauně je v tomto případě možnost soustředit působení tepla pouze na určité části těla, což zvyšuje komfort a protistresové působení terapie.

Masáže

800,- Kč

45 min.

Objednat

Golfová masáž

Pokud se vám stýská po zelených greenech a odpalech, zkuste smutek utišit třeba speciální masáží golfovými míčky. Nemusíte být milovníci ani příznivci golfu, abyste si masáž náležitě užili.

Golfová masáž dokonale zregeneruje vaše tělo, zbaví vás stresu. Tato unikátní masáž je prováděna pomocí zahřátých, do teplého oleje ponořených, golfových míčků.

Masáž vychází z thajské olejové masáže. Při golfové masáži je masér schopen pomocí nahřátých golfových míčků důkladněji promasírovat problémové partie namožené nejen při golfu.

Masáž uvolňuje svaly namáhané dlouhou chůzí po greenech, zbaví vás bolesti kříže, uleví od bolesti páteře, ramen a meziobratlových svalů, které jsou nadměrně zatíženy nejen při golfových úderech, ale i v běžném životě. Tlak míčků na zatuhlé partie svaly příjemně uvolní.

Masáže

800,- Kč

45 min.

Objednat

Bambusová masáž

Masáž s použitím bambusu se vyznačuje vynikajícími uvolňujícími a drenážními účinky. Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce, neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které trpí celulitidou a otoky.

K masáži se využívají nahřívané bambusové tyče různých délek a průměrů, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu a originální bambusový olej (má vyživující, obnovující, regenerační a hojivé vlastnosti). Každý bambus je speciálně určen pro danou část těla a tím se maximalizuje úroveň tlaku. Větší a silnější tyčky se používají k masáži velkých dlouhých svalů, např. na vzpřimovače páteře a nebo také na stehenní svaly. Malé tyčky se používají na lifting obličeje a masáž plosek nohou a dekoltu.

Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů.

Masáž může být provedena jako velmi jemná, relaxační, uklidňující, ale také jako intenzivní, stimulující, povzbuzující.

Masáže

800,- Kč

45 min.

Objednat

Masáže - zlatá, andělská, marocká

I. Zlatá masáž
Masáž speciálním olejem s 24karátovým zlatem a zlatý zábal. Zlatá masáž je relaxační a zkrášlovací druh masáže. Celosvětový výzkum estetické medicíny prokázal vynikající vlastnosti zlata obsaženého v přípravcích určených pro kosmetické ošetření. Zlato má protistárnoucí a okysličovací vlastnosti. Má velký vliv na detoxikaci a regeneraci epidermu pokožky. Stimuluje metabolismus, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, chrání buněčnou DNA, napomáhá zpevnění těla, přináší pleti nesmírnou záři a energii.

Důležité informace

protistárnoucí a okysličovací vlastnosti
velký vliv na detoxikaci a regeneraci epidermu pokožky
stimuluje metabolismus
zlepšuje krevní a lymfatický oběh
chrání buněčnou DNA
napomáhá zpevnění těla
přináší pokožce zář a energii

II. Andělská masáž
Masáž speciálním máslovým mlékem a zábal. Při této masáži je tělo masírovaného nejprve omyto pomocí houbiček horkou vodou, za účelem prohřátí celého těla. Poté následuje masáž zad a nohou, při které je nanášena na tělo máslové masážní mléko. Toto máslové mléko má blahodárný vliv na pokožku, kterou hydratuje a zvláčňuje, navíc jí dodává potřebné látky, aby pokožka vypadala mladě a svěže. Celá hodinová procedura je zakončená zábalem a relaxací.

Důležité informace

hydratace a zvláčnění pokožky
regenerace epidermu pokožky
přináší pokožce energii

III. Marocká masáž (marocké zlato)
Masáž jedinečným BIO argonovým olejem a zábal. Masáž s jedinečným BIO arganovým olejem dokáže nejen rozzářit unavenou pokožku, ale také umí pomoci psychice. Pro své nenahraditelné účinky se BIO arganový olej nazývá marockým zlatem. Jedná se o opravdový dar přírody, olej je bohatý na mastné kyseliny a na vitamín E (silný antioxidant). Regeneruje všechny druhy pleti, dodává ji pružnost a mladistvost. Navíc také pomáhá při dermatologicikých problémech jako je akné nebo ekzém. Chrání pleť před agresivním prostředím a zpomaluje stárnutí. Esenciální oleje ze smyslné růže, zklidňující levandule a antiseptického lemon tea tree harmonizují nejen psychiku, ale i tělo.

Důležité informace

olej bohatý na mastné kyseliny a vitamín E
regenerace epidermu pokožky
přináší pokožce energii

Masáže

800,- Kč

1 hod.

Objednat

Nabídka nejen pro muže! Osvěžující pivní koupel. Vyzkoušejte účinky chmelového moku

Pivní koupel působí příznivě na harmonizaci organismu. Má relaxační, uvolňující, ale i omlazující účinek na cele tělo a to díky pivním kvasinkám s vysokým obsahem vitamínů řady B, proteinům, sacharidům a směsi vonných bylin. Doba pobytu v koupeli o teplotě 34 °C je 20 minut. Po koupeli je nutná relaxace na lůžku v zábalu nejméně 20 minut. Poté následuje 20 min. relaxační pivní masáž. Odpočinek je nezbytný pro tělesné i duševní uvolnění a celkovou relaxaci. Příjemný zážitek z této procedury je na závěr umocněn sklenicí vynikajícího piva Starobrno.

Koupele a sauna

999,- Kč

1 hod.

Objednat

Nabídka nejen pro ženy! Buďte krásna podle Kleopatry

Kleopatřina koupel – mléčná koupel se zlatými částečkami evokující lázeň ze vzácného oslího mléka Vás přenese do jiného světa. Bílý prášek se vzácnými odlesky se v kontaktu s vodou mění ve smyslnou hladkou koupel, kde se tělo vzdává a pokožka se odívá do tisíce a jednoho zlatého kousíčku zlata. Tyto cenné látky jsou ideální pro všechny typy pleti, zvláště citlivou a problematickou pokožku. Doba pobytu v lázni o teplotě 34 °C je 20 minut. Po koupeli je nutná relaxace v zábalu 20 minut. Odpočinek je nezbytný pro tělesné i duševní uvolnění a celkovou relaxaci. Poté následuje dvacetiminutová relaxační masáž. Příjemný zážitek z této lázně je umocněn pohárem mléčného moku.

Koupele a sauna

999,- Kč

1 hod.

Objednat

Nabídka nejen pro seniory! Regenerační minerální koupel s přísadou Vincentky.

Minerální koupel o teplotě 34 °C trvá 20 minut. Při této koupeli se tělo prohřeje a uvolní. Je vhodná při bolestech kloubů, obtížích pohybové-ho aparátu a místní únavě. Po koupeli je nutná relaxace na lůžku v zábalu nejméně 20 minut. Poté následuje 20 min. relaxační masáž. Jedná se o masáž receptorů, oběhu v tkáních masírované oblasti. Masáž ovlivňuje svalový tonus, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje prokrvení. Prožitek z procedury je na závěr umocněn pohárem Vincentky.

Koupele a sauna

999,- Kč

1 hod.

Objednat

Jsme relaxační studio s dlouholetými zkušenostmi, ale novou tváří. Nabízíme tvarování a zeštíhlování problémových partií pomocí rakouského přístroje a neinvazivní metody. Řešíme celulitidu, čištění těla (detox). Dále nabízíme infrasaunu, masáže, koupele, solárium. U nás se zbavíte nejen špatné nálady, ale i bolavých zad. Budeme rádi, když k nám zavítáte. Těšíme se na Vaši návštěvu. Vaše Studio LINIE

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Studio Linie

Otevírací doba

pondělí 09:00-21:00

úterý 09:00-21:00

středa 09:00-21:00

čtvrtek 09:00-21:00

pátek 09:00-21:00

sobota 12:00-19:00

neděle 12:00-19:00

Zařazení služeb

– Masáže

– Koupele a sauna

Platební možnosti

– Hotově

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.