Sen Sawan | Thajské masáže Brno

Vídeňská 277/68

Brno

63900

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Tradiční thajská masáž celého těla

Asistované protažení a uvolnění celého těla, klasická thajská nápravná masáž.

Masáže

890 - 1290,- Kč

1 hod. - 2 hod.

Obsazeno

Thajské masáže v Sen Sawan

Vážení klienti,
dovolujeme si vás pozvat do našeho thajského masážního salónu Sen Sawan, kde můžete zažít zázraky thajských masáží na vlastní kůži. U nás budete v rukou vystudovaných certifikovaných masérek z thajských chrámových škol v příjemném thajském prostředí. Naši vyškolení pracovníci vám poradí, jaká masáž bude pro vás nejvhodnější. Každému věnujeme individuální přístup.

Pokud jste thajskou masáž ještě nikdy neabsolvovali, je nyní ten pravý čas tuto zázračnou relaxaci vyzkoušet a přesvědčit se o jejích blahodárných účincích.

Díky oblíbenosti a neuvěřitelným příznivým účinkům proniká umění thajské masáže mezi maséry po celém světě. Avšak pravou thajskou masáž skutečně provede jen Thajka nebo Thajec, kteří vyrůstali v thajské kultuře, prostředí a náboženském duchu. Masérky umějí pracovat s tělem i duší. Podle thajské teorie nesmíte zapomínat na to, že vaše tělo si vše pamatuje. Vnímá, jak se cítíte duševně, zaznamenává každý stres a každé rozčilení, každou podrážděnost i špatnou náladu, přepracovanost. Thajská masáž působí na tělo i duši a vy se budete cítit jako znovuzrození.

První návštěva u nás?
V první řadě je potřeba, abyste se s předstihem (alespoň týden předem) objednali na masáž. Vždy se budeme snažit vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům.

Před masáží doporučujeme alespoň dvě hodiny nejíst a nepít. Není dobré absolvovat masáž s plným žaludkem. Doporučujeme během masáže si vypnout mobilní telefon, ať můžete nerušeně relaxovat.

Dále už následuje samotná masáž, kterou jste si vybrali. Je nezbytné nás informovat o Vašem zdravotním stavu, říct nám, co vás bolí, abychom se mohli zaměřit na dané partie, popřípadě vaše preference jemnější nebo silnější masáže. Rádi vyhovíme Vašemu přání.

Na co se u nás můžete těšit?
Výběr masáže dle vašeho přání (masáž bylinná, olejová, tradiční a další).
Po výběru masáže se vás ujmou naše vyškolené thajské masérky, které vám za poslechu thajské meditační hudby uvolní celé tělo a nabudí vás energií do dalších pracovních dnů.
Po masáži určitě neodcházejte, posaďte se a v klidu si vypijte šálek čaje.
Pro nejlepší účinek doporučujeme absolvovat masáže pravidelně, alespoň 1 - 2 krát týdně (nejdříve však obden, aby vaše tělo správně regenerovalo).

Thajské masáže se v Thajsku provádí kdekoliv, patří ke každodennímu stylu života. Tento druh masáží provádějí Thajky, které navštěvovaly masérské školy přímo v jejich rodné zemi - Thajsku. Během studia techniky thajských masáží získaly cit pro masáže a nepostradatelné vědomosti o anatomii lidského těla a nejrůznějších masérských technikách. Jejich velkou učitelkou pro ně byla rovněž bohatá praxe, která spočívala v tom, že musely denně masírovat mužskou část rodiny, když muži přišli domů rozlámaní z namáhavé práce na polích. Tato tradice se předává z generace na generaci.

Pár slovy o thajských masážích
Thajská masáž patří mezi nejlepší přírodní metody s celkovým pozitivním vlivem na organizmus člověka. Léčebné využití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborně působí při bolestech zad, hlavy, vyčerpání, stresových poruchách a psychosomatických obtížích, přínos má i na únavový syndrom a na psychické poruchy.
Thajská masáž to je název pro léčebnou akupresurní metodu a práce na energetických drahách s protažením těla. Tato metoda se v Thajsku praktikuje již po celá staletí. Do Thajska se dostala spolu s budhismem před 2.500 lety.

Thajské masáže mají neuvěřitelné léčebné přínosy, podporují krevní cirkulaci, rozvíjí flexibilitu a svalový tonus. V mnoha případech, jako jsou přepracované svaly, únava, stres, bolesti hlavy či vymknutiny, může správně vedená thajská masáž sehrát při nápravě poškozených tkání klíčovou roli. Díky těmto ohromným přínosům jsou thajské masáže stále více oblíbené po celém světě.

Thajská masáž je přínosná pro ty, kteří se cítí ztuhlí, rozbolavělí, unavení, přepracovaní či přepínaní při sportu nebo z důvodu jiné choroby ovlivňující pohybový aparát. V tomto případě vám thajská masáž napomůže vrátit zpět ztracený pohybový rozsah. Thajská masáž jako jediná nemá krátkodobý účinek, ale má dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a poskytne vám opravdový pocit úlevy.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Sen Sawan | Thajské masáže Brno

Otevírací doba

pondělí 09:00-20:00

úterý 09:00-20:00

středa 09:00-20:00

čtvrtek 09:00-20:00

pátek 09:00-20:00

sobota 10:00-20:00

neděle 10:00-20:00

Zařazení služeb

– Masáže

Služby navíc

– Káva nebo čaj zdarma

– WiFi

– Klimatizace

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

– Kreditní kartou

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.