Beauty Style Brno

Vídeňská 55

Brno

63900

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Masáž křišťálovými tyčinkami - vyhlazující a energizující masáž

Účinky masáže:
- vyhlazuje pokožku obličeje, krku a dekoltu
- uvolní svaly a snižuje napětí obličeje
- zpevňuje kontury obličeje
- stimuluje tvorbu kolagenu
- podporuje lymfatický oběh
- detoxikuje a rozjasňuje pokožku obličeje
- odstraňuje otoky víček a váčky pod očima
- stimuluje nervové impulzy
- aktivizuje cílové body
- zjemňuje obličejové vrásky

Výsledek masáže
- pokožka obličeje je vyhlazená
- kontury obličeje jsou zpevněné
- obličej je rozjasněný

Kosmetika

390,- Kč

45 min.

Objednat

COMODEX - Hezká pleť bez problémů

Tato kosmetická řada je nacílená na efektivní péči o aknózní a problematickou pokožku. Hlavní předností ošetřen
í COMODEX je to, že zvyšuje odolnost pleti, její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, pleť nasycuje potřebnými
látkami a minerály. Díky tomu se dá úspěšně snížit frekvence a stupeň postižení a předcházet vzniku post-akné (jizvy, pigmentace). Přípravky kosmeceutické řady COMODEX splňují všechny nároky na prostředky pro péči o problematickou pokožku. Mají výrazný sebostatický, keratolytický a antibakteriální účinek, udržují vlhkost a kyselost pokožky v rámci normy, zbavují pokožku stagnujících a zánětlivých projevů. Pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva.


Kosmetika

750,- Kč

1 hod. 10 min.

Objednat

FRESH - základní ošetření dle potřeb Vaší pleti

Linie Fresh obsahuje kvalitní, výživné a hydratační přípravky, vhodné pro různé typy pleti, včetně citlivé. Umožňuje kosmetičkám provádět kvalitní a účinné ošetření v salonu. Přípravky rozjasňují a povzbuzují pleť, dodávají ji pocit svěžesti a vypnutí. V řadě Fresh se nachází čisticí přípravky obsahující ingredience rostlinného původu. Jemně a důkladně odličují pleť bez podráždění. Masky, gely a krémy z linie Fresh obsahují extrakty léčivých bylin a jsou obohacené o minerály a vitaminy, bambucký, makadamiový a mrkvový olej, olej z pšeničních klíčků a vínových peciček.

Čistící složky přípravků této řady jsou přírodní ingredience rostlinného původu – výtažky z mydlice lékařské, mýdlového dřeva a kůry mýdlovníku. To umožňuje zbavit pokožku nečistot a mikroorganizmů bez poškození její ochranné bariéry a narušení hydratační schopnosti epidermis.

Výtažky z okvětních plátků vilínu a heřmánku lékařského uklidňují pokožku, odstraňují podráždění a mají protizánětlivé účinky. Mléčná kyselina napomáhá efektivnímu odstranění olupujících se šupinek a udržení optimálního stavu vody v pleťi.

Unikátní směs aromaterapeutických látek má výborné ozdravující účinky a dodává přípravkům jemnou vůni.

Kosmetika

750,- Kč

1 hod.

Objednat

CND Shellac

Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.
CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk v 36 odstínech různých barev - to je prostě návykové!
Je mnoho imitátorů, ale pouze jeden CND Shellac™!


Manikúra

450,- Kč

1 hod.

Objednat

P-SHINE

P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty atd.

To čím společnost P.Shine doslova převálcovala jiné metody péče o nehty, je přirozený vzhled a příznivý vliv na zdraví nehtů. Jednou z největších výhod je fakt, že nehty jsou ošetřené a zároveň i výrazně vyživené. Dostane se jim tolik potřebných vitamínů.
Kompletně celá metoda je založená na přírodních produktech jako je včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur. Je to způsob, jak pečovat o ruce kterékoliv ženy, která touží mít nehty na pohled dokonalé a zdravé. Výsledek předčí klasickou manikúru s použitím bezbarvého laku.
Způsob jakým je metoda aplikována, podporuje navíc prokrvení a růst nehtů. Přitom dochází i ke zpevnění a ochraně povrchu jako takového. Tím je nehet chráněn proti běžným vnějším vlivům. Je to ideální metoda v případě, že jsou Vaše nehty lámavé, špatně rostou nebo jsou roztřepené. Výjimkou jsou pouze zničené a tenké nehty - v takovém případě nelze použít pilník, ale jenom leštičku.


Manikúra

299,- Kč

1 hod.

Objednat

Navštivte naše studio Beauty Style Brno a dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek a relaxaci. Čeká Vás příjemná a profesionální masáž, která Vám spolu s přírodní bio kosmetikou pomůže od všedních problémů a navodí pocit uvolnění. Pravidelné a kvalitní masáže mohou výrazně zmírnit většinu Vašich zdravotních potíží a postavit Vás opět na nohy. Pokud se chcete o účincích masáží přesvědčit „na vlastní kůži“, na nic nečekejte a navštivte nás.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Beauty Style Brno

Otevírací doba

pondělí 09:00-18:30

úterý 09:00-18:30

středa 09:00-18:30

čtvrtek 09:00-18:30

pátek 09:00-16:00

Zařazení služeb

– Kosmetika

– Manikúra

– Wellness a Spa

Služby navíc

– Káva nebo čaj zdarma

– WiFi

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

– Kreditní kartou

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.