Vlaďka Hlavsová

Zelný trh 1249

Uherské Hradiště

68601

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Těhotenská masáž

Zvláštností této masážní techniky je, že působí jak na ženu, tak na dosud nenarozené dítě.
Masáž ulehčí adaptaci na změny v těle matky, pomáhá odstranit únavu, stres a přináší relaxaci a uvolnění v těhotenství tolik potřebné.

Pomáhají zmírňovat nebo dokonce odstraňovat fyzické a psychické těhotenské obtíže jako jsou

strie
otoky
křečové žíly
vysoký krevní tlak
stres
strach z porodu

Při masáži jsou používány kvalitní pěstící oleje a éterické oleje volené na základě potíží ženy

Masáže

450,- Kč

1 hod.

Objednat

Motýlí masáž

Prenatální období je důležitým úsekem vývoje dítěte, ve kterém se formuje nejen fyzicky, ale také psychicky - tvoří se jeho silné stránky i slabiny.
Klasická moderní medicína díky kvalitnímu screeningu dokáže často včas odhalit možné fyzické komplikace a dysfunkce a lékaři jsou schopni je pak velmi účinně léčit. Stejná péče však není věnována psychické a emoční rovině vývoje plodu.

Vše negativní,co miminko prožívá v lůně matky, její stresy, traumata a strach, u něj vytváří bloky, které se projevují v jeho životě ve schématech myšlení, chování a přístupu k nastalým životním situacím. Kromě psychické a emoční nerovnováhy, stresu a poruch v chování se tyto energetické bloky dokáží odrazit i formou fyzických nemocí.

Metamorfní technika je nenásilnou, příjemnou relaxační metodou, která tato rizika výrazně snižuje. Využívá principu jemné masáže reflexních bodů na chodidlech, rukou a hlavě a její účinky spočívají ve:

odblokování prenatálních traumat
uvolnění a odstranění negativní energie, která tyto bloky vytváří
stimulaci inteligence a regeneračních schopností organismu

Motýlí masáž, jak je metamorfní technika též označována, dokáže odstranit hyperaktivitu, poruchy v sebeovládání, agresivitu, poruchy centrálního nervového systému, autismus.

Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, zejména pro těhotné maminky a zdravý vývoj jejich miminek. Nemá vedlejší účinky a nezávisí na anamnéze ani diagnóze

Masáže

390,- Kč

50 min.

Objednat

Baby masáž

Hmat je první smysl, kterým komunikujeme s nejbližším okolím. Děti pomocí hmatu nalézají prsní bradavky. Hmatem dochází k vytvoření pout mezi rodiči a dětmi.Pro zdravý vývoj dítěte je velmi důležitý dotek "skin to skin" / kůže na kůži /, což babymasáž umožňuje. Tento dotek posiluje imunitu dítěte a dle nejnovějších studií zvyšuje i IQ dítěte.

Baby masáže jsou prostředníkem vzájemného poznávání a porozumění. Pomocí masáží dochází mezi dětmi a rodiči k vytvoření hlubokého citového prožitku.
Lze tedy říci, že baby masáže jsou přínosem nejen pro děti, ale i pro rodiče

Masáže

500,- Kč

2 hod.

Objednat

Mým posláním je poskytovat ženám profesionální podporu, poradenství a péči v období před plánovaným otěhotněním, v průběhu těhotenství, při porodu a v době poporodní. Nabízím široké portfolio služeb, které jim umožňují a pomáhají se v těchto měsících nejen dobře připravit, ale také si je náležitě vychutnat a užít.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Vlaďka Hlavsová

Otevírací doba

pondělí 08:00-18:00

úterý 08:00-18:00

středa 08:00-18:00

čtvrtek 08:00-18:00

pátek 08:00-18:00

Zařazení služeb

– Masáže

Služby navíc

– Káva nebo čaj zdarma

– WiFi

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.