INSPAV -UH

Sportovní 1214

Uherské Hradiště

68601

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Indická masáž hlavy

Jedná se o léčivé ošetření hlavy (vlasové i obličejové části), masíruje se obličej s soustředěním se na trojklaný nerv, dále krk, ramena a horní část trapézového svalu. Tato masáž účinkuje proti stresu, bolestem hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje náš organismus, pomáhá při poruchách spánku a nespavosti, zlepšuje koncentraci myšlení. Zlepšuje funkci imunitního, lymfatického,oběhového a nervového systému. Napomáhá při odstraňování toxických látek a urychluje jejich odtok z těla. Zlepšuje energetické působení v těle. Na kurzu se kromě speciálních hmatů používaných jenom při masáži hlavy naučíte i jak správně dýchat a jak se zharmonizovat s klientem.

Masáže

190,- Kč

45 min.

Objednat

Breussova masáž - balzám pro páteř a meziobratlové ploténky

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády.Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.Metoda pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině, autora světového bestselleru „Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky“. Podle R. Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze „zdegenerované“, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.

Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci - odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením ( které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení…)

Masáže

590,- Kč

1 hod. 30 min.

Objednat

Medová masáž

Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů.

Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Medová masáž se osvědčila v především v léčbě civilizačních chorob, z nichž můžeme jmenovat revmatická onemocnění svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, chronicky únavový syndrom, bolest hlavy a migrénové stavy, deprese, jaterní choroby, slabost ledvin, kožní problémy, neplodnost či menstruační potíže.

Medová masáž se provádí na zádech pacienta, jelikož toto místo patří k částem lidského těla, ve kterém je ukryto největší procento reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Medovou masáž je možno dále vykonávat na stehnech, hýždích, kloubech, kolenech či obličeji. Při reflexních masážních hmatech se začne aktivovat funkce, která přispívá k vylučování škodlivin z organismu prostřednictvím ledvin, střev a pokožkou vycházejí ven z těla.

Po kvalitně provedené medové masáži se klient cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven, pokožka vykazuje známky jemnosti, hladkosti a příjemné medové vůně. K dozvukům kvalitní masáže a prvotním známkám očisty patří středně vysoká, ale příjemná únava, mírné bolesti hlavy, drobná vyrážka, menší začervenalé skvrny na pokožce, u žen může dojít ke středně silným výtokům. Každý klient však na masáž reaguje individuálně, tudíž může nastat situace, že po masáži nedojde vůbec k žádným negativním reakcím.

Preventivně bychom měli medovou masáž absolvovat zhruba jedenkrát měsíčně, při mírných obtíží postačí návštěva maséra zhruba jedenkrát za dva týdny, při akutních zdravotních problémech je nutné masáž absolvovat jedenkrát týdně.

Masáže

590,- Kč

1 hod. 30 min.

Objednat

Anticelulitidová masáž

Liftingová masáž neboli anticelulitidová ozonová masáž je velmi účinná technika v boji proti celulitidě sloužící pro formování postavy, vypnutí pokožky a zlepšení její kvality. Celulitida se projevuje především u žen, a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva. I u mužů se však vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí. Celulitida dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatným odváděním lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen.

Tato speciální masáž působí na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimuluje podkožní struktury pro jejich lepší metabolismus. Po anticelulitidové masáži se provádí zeštíhlující ozónový zábal, který má na celulitidu a kvalitu pokožky pozitivní účinek.
Anticelulitidová ozonová masáž se provádí postupem, při němž dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus, a dochází tak k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a narušují tukové tkáně.

Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapilára svaly, čímž dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií a především celulitidy.

Masáže

590,- Kč

1 hod. 30 min.

Objednat

Klasická masáž

Masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla

Masáže

250 - 450,- Kč

30 min. - 1 hod.

Objednat

Natura Spa Wax

Příjemná, bezbolestná a velmi relaxační masáž. Využívá účinky včelích produktů, oleje z hroznových jader
a plíživého tepla. Po masáži následuje Bio voskový zábal.

Masáže

450 - 550,- Kč

1 hod. - 1 hod. 30 min.

Objednat

Vyhlazovací masáž obličeje

Uvolňující, jemná detoxikační masáž s použitím baněk

Masáže

250,- Kč

30 min.

Objednat

MASÁŽ OLEJEM S ČÁSTEČKAMI ZLATA

Dodává pokožce jemnost a lesk

Masáže

520 - 700,- Kč

1 hod. - 1 hod. 30 min.

Objednat

Vítáme Vás na stránkách INSPAVu

Masérská škola INSPAV se zaměřuje na vzdělávání široké veřejnosti v zaměření na rekondiční a sportovní masáže. Všem kdo mají zájem nabízíme kvalitní vzdělání. Naši lektoři praktické výuky jsou lidé s mnohaletou praxí a širokým rozhledem v oboru. Teoretickou část, jako je anatomie, fyziologie, první pomoc pak vyučují výhradně vysokoškolsky vzdělaní odborníci v oboru medicíny. Spolupracujeme také s Krajskou Hygienickou stanicí Zlínského kraje Uh.Hradiště. Odborníci Vás seznámí s platnou legislativou.

Začátky jsou pro každého nového maséra těžké. Ať už se jedná o sehnání odpovídajících prostor, zajištění dostatečně početné klientely, vybavení masérny a pod. Nechceme Vás nechat se v tom "plácat". Rádi Vás podpoříme a pomůžeme se startem.

Většině našich absolventů věříme, můžeme se zaručit že ihned po složení zkoušek odejdou jako profesionálové, kteří odvedou službu s vysokým standartem. Samozřejmě, cvičení dělá mistra. Proto nabízíme další vzdělání v tomto oboru. Téměř všechny doplňkové kurzy jsou pro naše absolventy za zvýhodněných podmínek, opakování a připomenutí té které techniky třeba po čase je zdarma.

Pro úspěšné a šikovné absolventy můžeme zajistit praxi formou brigády ve wellness centru v Uh.Hradišti. Také můžeme nabídnout vybavené prostory k provozování masáží do doby, než budete mít jistotu, že chcete masírovat, nebo budete mít dostatečně početnou klientelu k otevření vlastního studia. Můžeme Vám vybavit a otevřít provozovnu v místě Vašeho bydliště.

Maséřina je těžká, ale současně úžasná a krásná. Proto pomoc a radu nabízíme všem, kteří to myslí s tímto povoláním vážně a mají opravdovou chuť se učit a pomáhat ostatním.

Nechceme, aby jste jen úspěšně zvládli zkoušky, které nejsou lehké (ale zaručují jistou odbornost a přehled maséra). Budeme rádi, když s Vaší pomocí pozvedneme maséřinu na vyšší úroveň, která není bohužel samozřejmá

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - INSPAV -UH

Otevírací doba

úterý 16:00-20:00

středa 16:00-20:00

čtvrtek 16:00-20:00

pátek 16:00-21:00

sobota 14:00-21:00

neděle 14:00-20:00

Zařazení služeb

– Masáže

Služby navíc

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.