ReM studio

Obchodní 1508

Uherské Hradiště

68601

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Medová detoxikační masáž

Metoda, při které se využívá výborných účinků pravého medu -silně oživuje celý organismus. Od­straňuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Med tělu dodává důležité minerální látky. Velmi dobře působí na bolesti kloubů a svalů. Med zároveň pečuje o pokožku, hojí ji a omlazuje.

Masáže

450,- Kč

45 min.

Objednat

Manuální lymfodrenáž -lymfatická masáž

prováděná jemnou masážní technikou celkově zregeneruje a detoxikuje tělo, zbaví je přebytečné vody a odpadních látek, velice účinně přispívá ke zmírnění celulitidy a k úbytku objemu stehen a hýždí. Zbavuje otoků, pocitu těžkých nohou, bolestí hlavy, posiluje imunitní systém. Je prevencí vzniku křečových žil a zlepšuje jejich stav. Přináší úlevu po úrazech a operacích končetin. Je také ideální jako doplňková péče po liposukcích a při problémech s obezitou a nadváhou. Podporuje otěhotnění -velmi vhodná očista organismu před plánovaným těhotenstvím. Manuální lymfodrenáž má mnohem efektivnější účinek, než lymfodrenáž přístrojová. Působí přesně na konkrétní místa po celém těle. Tady jednoduše platí, že ruka se přístrojem nahradit nedá! Jedna lymfodrenáž nestačí! Kúry založené na aktivaci lymfatického systému vyžadují opakování. Počet návštěv závisí na tom, jaký problém chceme touto cestou řešit. Například při problémech s celulitidou či otoky se dostaví první výsledky zhruba po čtyřech až pěti masážích. Ale i potom je vhodné pokračovat, ideální počet návštěv jedné kůry je pět až deset v průběhu cca 4- 8 týdnů.Pro udržení účinku pak 1x měsíčně. Je nutno dodržovat pitný režim a vypít denně 2 -3 litry tekutin.

Masáže

950,- Kč

2 hod.

Objednat

Klasická masáž zad a šíje

Klasická 30ti minutová masáž zad olejíčkem, která uvolní vaše stuhlé svalstvo. Doporučujeme při sedavém zaměstnání 1x týdně četnost návštěvy.

Masáže

290 - 490,- Kč

30 min. - 1 hod.

Objednat

Reflexní masážní terapie plosky nohy

stimulace akupresurních bodů na ploskách nohou je velmi účinný způsob, jak například uvolnit bloky, které Vás trápí nejčastěji v oblasti krční páteře a beder.Masáž plosky pomáhá odstranit bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů, uvolňuje klouby nohou,po této kůře máte pocit, že se vznášíte !!

Masáže

290,- Kč

30 min.

Objednat

Přijďte na masáž do logo v centru Uherského Hradiště
a vyberte si z tradičních či luxusních masážních technik tu, která Vám nejvíce vyhovuje!Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je na dosah ruky. Dodává sílu unavenému tělu a přináší pocit tepla a uvolnění. Těším se na Vaši návštěvu. Radmila Maděrová

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - ReM studio

Otevírací doba

pondělí 09:00-19:00

úterý 09:00-19:00

středa 09:00-19:00

čtvrtek 09:00-19:00

pátek 09:00-19:00

sobota 09:00-19:00

Zařazení služeb

– Masáže

Služby navíc

– WiFi

– Klimatizace

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.