Darea Beauty - Esthetic Clinic

Masarykovo náměstí 34

Uherské Hradiště

68601

Hodnocení (0x)

0%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Hydramemory a kolagen

Hluboce hydratuje, osvěžuje a vyživuje. SOS pro dehydrovanou pleť. Uvítací rituál, povrchové čištění, lehké čištění dle potřeby klientky, antigravitační masáž obličeje krku a dekoltu, hydratační sérum, kolagenová maska z čistého kolagenu- nejlepší propustnost vody do pokožky, závěrečný krém

Kosmetika

1350,- Kč

1 hod.

Objednat

LASEROVÁ EPILACE LIGHT SHEER - muži hrudník

Příjemná a na dotek navždy hladká pokožka už nemusí být jen vaším snem. Trvalá epilace laserem LIGHT SHEER je možnost, jak dosáhnout hebké pokožky bez chloupků lehce, šetrně, dlouhodobě a s ohledem na vaše zdraví.
Bezbolestná epilace – odstranění chloupků trvale, bezbolestně a odborně.
Efekt bezbolestné epilace umožňuje speciální chladicí hlavice a nastavitelná intenzita dle typu chloupku. Laser je tak velmi citlivý k pokožce a zároveň nekompromisní k chloupkům. V případě velmi citlivých míst používáme znecitlivující krém Emla, za který zaplatíte 10% z ceny ošetřované oblasti. LIGHT SHEER je diodový laser, který vytváří pulzní infračervený paprsek, určený pouze pro odstranění nežádoucího ochlupení. Tento paprsek je zachycen pigmentem (melaninem) přímo ve folikulu (vlasové cibulce), a tudíž se nedostane dále do pokožky. Zničí jen cibulku chloupku a zabrání tak jeho opětovnému růstu. Speciální samo chladící hlavice chrání epidermis (vrchní vrstvu pokožky), která dovoluje paprsku proniknout hluboko do folikulu a zároveň umožňuje ošetřovat všechny typy pleti.

Výhody diodového laseru jsou

Paprsek laseruje zachycen pigmentem (melaninem) přímo ve folikulu a nerozptyluje se dále do pokožky – proto je tento laser bezpečný Samo-chladící hlavice během ošetření ochlazuje pokožku, díky čemuž není nutné již pokožku dále ledovat a zákrok se tak stává, u většiny klientů, téměř bezbolestný. Tato metoda je velice šetrná k pokožce, ale zároveň velmi účinná v boji s chloupky Laser ničí přímo vlasovou cibulku (zabraňuje obnovení chloupku a ničí pouze samotný chloupek) oproti běžným fotoepilacím Při správném dodržení intervalu mezi jednotlivými zákroky je možno odstranit až 97 % chloupků Lze odstranit chloupky i z opálené pokožky Laser Light Sheer působí na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu. Všechny chloupky se však nemusí nacházet v této fázi. Proto je důležité zákrok 4-6x opakovat, aby se odstranily veškeré chloupky. Tedy i ty, které se do fáze růstu dostaly později.

Opatření před laserovou epilací

Chloupky se nesmí minimálně 4 – 6 týdnů před ošetřením vytrhávat pinzetou ani depilovat strojkem nebo voskem (po tuto dobu je možné se holit nebo používat epilační krém). Pokožka by měla být co nejméně opálená. 1den před samostatnou epilací oholit určenou lokalitu do hladka. Doporučujeme vynechat solária a přímé slunění alespoň 1 měsíc před výkonem. Při pobytu na slunci používat krém s vysokým UV faktorem.

Opatření po ošetření

Normální reakcí po zákroku je začervenalá pokožka. Tento stav po několika hodinách vymizí. Na ošetřovanou oblast aplikujte Panthenol, který podrážděnou pokožku ochladí a regeneruje. V den zákroku vynechejte saunování, návštěvu bazénu a používání kosmetických přípravků s alkoholem. Po laserové epilaci nedoporučujeme opalování, návštěvu solária 1 měsíc. Při jakémkoliv pobytu na slunci používejte krém s vysokým UV faktorem.

Depilace

4560,- Kč

1 hod. 30 min.

Objednat

Klinika nabízí kromě klasických kosmetických služeb v péči o obličej a tělo i speciální ošetření za pomoci ručních masáží a zábalů. A vše pro ženy i pro muže.

Salon používá špičkovou moderní technologii, přístroje speciálně vyvinuté pro ošetření obličeje a těla. To znamená neinvazivní výplň vrásek pomocí sér, zpevňování kontur obličeje a tělových partií, vyhlazování pokožky obličeje i těla. Ruční lymfatickou masáž nahradil přístroj, který již za 30 minut zbavuje zákaznice a zákazníky otoků, nastartuje metabolismus a pomáhá tak při hubnutí. Jako doplňkové služby k ošetření salon nabízí úpravu nehtů, obočí a řas. A jako třešničku na dortu také denní a večerní líčení od terapeutky Světlany Benedíkové, finalistky v soutěži vizážistek za loňský rok.

Ke všem druhům ošetření je použita italská kosmetika Comfort Zone, která je výjimečná velkým množstvím produktových řad pro všechny typy pleti, je testovaná v laboratořích a deaktivuje stáří.

V nabídce jsou i speciální masáže pro těhotné ženy k uvolnění beder a šíje, úžasná Jade masáž - antistresová masáž jadeitovými kuličkami a s následným zábalem krémem Tranquility, který má rovněž zklidňující účinky, a mnoho druhů masáží vonnými esencemi inspirovanými dávnověkem k obnově krásy a duševnímu odpočinku.

Na své si přijdou i muži, kteří zatím využívají především kosmetické služby a masáže. Stává se však samozřejmostí, že i muži pečují o své nehty a ruce, takže si nechávají dělat manikúru či zábaly rukou. A ti odvážní již využívají přístrojů, neboť i muži řeší nadváhu, formování postavy a mladistvou vizáž.

Nabídka salonu však není konečná. Jako novinku salon letos připravil pro své zákazníky možnost trvalého odstranění chloupků epilačním laserem a prodloužení řas 100% přírodními norkovými řasami.

Přehled hodnocení
Celkem
0%
Služby
0%
Personál
0%
Prostředí
0%
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Mapa
Mapa ReSlu - Darea Beauty - Esthetic Clinic

Otevírací doba

pondělí 09:00-18:00

úterý 09:00-18:00

středa 09:00-18:00

čtvrtek 09:00-18:00

pátek 09:00-18:00

Zařazení služeb

– Kosmetika

– Depilace

Služby navíc

– WiFi

– Klimatizace

Platební možnosti

– Hotově

– Kreditní kartou

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.