Welness centrum Balnearia

V Zahradách 102

Uherské Hradiště

6860

Hodnocení (8x)

83%

Více informací
Web
  • Naše služby
  • O nás
  • Recenze
  • Slevy / Akce
  • Mapa

Rybičky Garra Rufa

Rybičky Garra Rufa Obtusa jsou kaprovité rybičky rodu Cyprinidae, pocházející z oblastí Středního Východu, konkrétně z termálních pramenů v tureckém Anatolu poblíž města Kangal, kde dokážou přežívat ve vodě teplé až 36°C. Jejich první léčebné použití je dokumentováno již od 19. století. Vědní obor zabývající se používáním živých rybek ke kosmetickým a léčebným účelům, se nazývá Ichtyoterapie (bioterapie) a spočívá v koupelích v termálních pramenech za přítomnosti zmiňovaných rybiček, které odstrańují odumřelou kožní tkáň a napomáhají k alternativní léčbě lupénky (psoriasis vulgaris), akné a ekzémů a k tzv. "přírodní pedikúře". Garra Rufa mají pozitivní účinky také jako prevence proti celulitidě, těžkým nohám, plísňovým onemocněním nevirového původu nebo suché kůži.

Rybky Garra Rufa bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniků kožní infekce. Ústní dutina tohoto druhu ryb navíc obsahuje enzym ditranol. Enzymy zároveň podporují hojení a obnovení epidermis vrchní vrstvy kůže. Rybky tedy z kůže odstraňují to, co vyvolává zhoršení kožní nemoci, a zároveň přispívají k procesu hojení

Manikúra

299,- Kč

30 min.

Objednat

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Parafínový zábal lokálně prohřívá pokožku, zmírňuje bolest a uvolňuje svalové napětí. Aplikaci parafínových zábalů dosáhneme změkčení ztvrdlé kůže rukou, zlepšíme pohyblivost a redukujeme bolestivost drobných kloubů, prokrvíme a tím i vyživíme nehtové lůžko.

Popis procedury:
Ruce jsou několikrát po sobě ponořeny do parafínu, na kterých se vytvoří teplý parafinový film. Následně jsou ruce vloženy do mikrotenové folie a do teplého návleku, který pomáhá udržet parafín teplý co nejdéle. Pravidelnými zábaly se docílí zpevnění nehtů, zjemnění a omlazení pokožky, ale hlavně dojde k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Zábal lze aplikovat samostatně nebo může být součástí i jiné procedury.

Wellness procedury

100,- Kč

25 min.

Objednat

OŠETŘENÍ KYSLÍKEM PURE OXYGEN

Ve wellness Balnearia je používána jak při péči o tělo, tak při péči o pleť luxusní slovinská kosmetika „Kozmetika Afrodita“. Všechny její produkty jsou vyráběny podle přísných evropských norem a celý sortiment produktů má atesty EU a samozřejmě jejich výrobky odpovídají obecně platným předpisům, které se vztahují na kosmetické prostředky

Kosmetika

720 - 890,- Kč

50 min. - 1 hod.

Objednat

Masáž vonným olejíčkem SWEET ORANGE

Éterický olej sladkého pomeranče pleť čistí, posiluje, obnovuje, vrací ji napnutí a chrání před vysušováním. Pleť a tělo uvolní a příjemně osvěží. Omamná vůně má vliv na dobrý pocit a pozitivní náladu. Díky vzácným přírodním olejům se masážní olej dobře roztírá i vstřebává. Je vhodný k dlouho tvrajícím masážním všech typů pleti, zejména pak vyzrálé a suché. Těší se na vás welness Balnearia.

Masáže

360,- Kč

30 min.

Objednat

Kosmetické ošetření pleti WINE THERAPY

Kosmetické ošetření hroznovým vínem je klíčem k věčnému mládí a zachování krásy. Využití hroznů v těchto přípravcích vede ke zpevnění pokožky a vyhlazení známek stárnutí pleti. Přírodní aktivní látky obsažené v produktech Wine therapy jsou hroznový olej, extrakt z bílých vinných hroznů a šampaňského a vit. A a E.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro péči o zralou a suchou plet s prvními vráskami.

povrchové čištění
odlíčení pleti
vinný peeling
vinné sérum
vinná masáž obličeje, krku a dekoltu
šampaňská maska
vinný krém

Kosmetika

490,- Kč

1 hod.

Objednat

p-shine

ksmbklůtr
mbwlrůbmtra
bamwembtoewmboimebtmioewmtbomrtnbokmrtbmnrbmtwmbrtmbůtwmtbwtbmwtb

Manikúra

300,- Kč

1 hod.

Objednat

Pokud máte zájem o zdraví a krásu Vašeho těla a Vaším přáním je vypadat mladě a elegantně v každém věku, wellness centrum BALNEARIA Vám poskytne služby, po kterých se budete cítit svěží a odpočatí, jak po fyzické, tak po psychické stránce. Naleznete zde klidné a tiché prostředí, které Vám pomůže zbavit se stresu a starostí běžného života.

Wellness centrum BALNEARIA se nachází asi deset minut chůze od středu města Uherské Hradiště, které je považováno za srdce Slovácka. I přes jeho polohu v blízkosti centra města Vám zaručujeme naprostý a ničím nerušený klid.

Wellness centrum BALNEARIA je luxusně vybavené zařízení, ve kterém máte například možnost využít hydromasážní Spa vanu s téměř dvěma stovkami trysek nebo multifunkční vanový box NeoQi s možností kombinace různých procedur k Vašemu maximálnímu uvolnění. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

Moderní interiér wellness centra BALNEARIA byl navržen s ohledem na pohodlí zákazníka, tudíž věříme, že se u nás budete cítit příjemně a uvolněně nejen během procedury, ale i po celou dobu pobytu.

Přehled hodnocení
Celkem
83%
Služby
83%
Personál
83%
Prostředí
83%
5 6x
4 0x
3 2x
2 0x
1 0x
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 4

Bronislav Korda 22.02.2016
Celkové hodnoceni:
personál 3
prostředí 3
služby 3

Petr Procházka 18.11.2015
Celkové hodnoceni:
personál 3
prostředí 3
služby 3

Martin Procházka 17.11.2015
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 5

top salon. ještě jsem takový neviděla.

Olga 16.11.2015
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 5

úžasné,byla jsem mile překvapena.Můžu jen doporučit

Gabriela Hrušková 16.11.2015
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 5

Martin Vybíral 09.11.2015
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 5

Super to bylo.

Martin Vybíral 09.11.2015
Celkové hodnoceni:
personál 5
prostředí 5
služby 5

Byl jsem ohromen. Nádherné prostředí a ještě lepší služby.

Martin Vybíral 15.10.2015
Mapa
Mapa ReSlu - Welness centrum Balnearia

Otevírací doba

pondělí 10:00-19:00

úterý 10:00-19:00

středa 10:00-19:00

čtvrtek 10:00-19:00

pátek 10:00-19:00

Zařazení služeb

– Kosmetika

– Masáže

– Manikúra

– Wellness procedury

Služby navíc

– WiFi

– Klimatizace

– Dětský koutek

– Parkoviště

Platební možnosti

– Hotově

– Kreditní kartou

Online objednávka služeb ve městech Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín a další. Online objednávka služeb jako jsou kadeřnictví, kosmetika, masáže, modeláž nehtů, a jíne, které si můžete kdykoliv a kdekolik objednat online. Online objednávky na tyto služby jsou zdarma.