Hoop mania v ČR aneb kroužíme a krásníme!

Co je to hoop dance?

Hoop dance je barevná a zábavná pohybová aktivita, kterou si mohou užívat dospělí a přitom být zase dětmi. Hoop dance je skvělý doplněk pro vaše pravidelné sportovní aktivity. Hoop dance je parádní start pro rozpohybování těla a ducha tam, kde se delší dobu nic nedělalo. Hoop dance je zábava do parku i na párty. Hoop dance je všechno to, co si v něm najdete. Hooping je volnost – na striktně dané kroky, počítání do hudby nebo stanovené sestavy zapomeňte. Jen se bavte a hrajte si :-)
701276821
Dospělí začínají kroužit s větší obručí (protože jsem vyrostli) o průměru 95 – 100 cm. Hoopmania obruč umožňuje pomalejší rotaci, je lépe ovladatelná a naučíte se s ní spousty skvělých triků..

Hoopmania obruče pro vás s láskou a péčí ručně vyrábím a dekoruji krásně barevnými páskami. Pásky, které na obruče používám jsou velmi kvalitní a nelze je srovnávat s tím, co seženete v obchodech u nás. Jsou dobře přilnavé a odolnější než pásky, které běžně seženete v papírnictví.

Celý příspěvěk

Jak chránit své vlasy v zimním období?

Péče o vlasy v zimě je náročná, můžou za to faktory jako je přechod teplot z vytopených místností ven do zimy, nošení čepic a dalších pokrývek hlavy, šál a svetrů a ty naše vlasy elektrizují.

Přes zimu bývají naše vlasy namáhané a díky tomu jsou zesláblé lámavé a nevypadají dobře. Co s tím?

  • používejte kondicionéry a masky  – v zimě obzvlášť je třeba vlasům dopřávat tuto péči, vlasy zjemní a nebudou díky tomu tolik „zelektrizované a rozlítané“

 

  • na konečky používejte olej – díky němu se konce vlasů nebudou tolik 3-380x250-pece_o_vlasy-300x197vysušovat a třepat. Olej slouží jen pro péči o konečky, hodně mastí a pokud byste olej použila po celé délce, určitě byste s výsledkem nebyla spokojená

 

  • opatrně s lakem na vlasy – samozřejmě je to první věc po které sáhneme, protože vypadat v zimě upraveně, není jednoduché, nicméně to s lakem na vlasy nesmíme přehánět, protože ten vlasy opět vysušuje.

Celý příspěvěk

Jak naložit s novoročními předsevzetími?

Dáváte si s příchodem nového roku předsevzetí nebo víte, že by stejně s prvním únorem vzala za své? Předsevzetí se nejčastěji týkají hubnutí a změny životního stylu, často jsou ale cíle přemrštěné a následuje jen zklamání. Jak na to, aby předsevzetí k něčemu byla?

1. Zhubnu!

Do hubnutí se s počátkem nového roku pouští nejčastěji ženy. A dost často jdou do akce s vervou a maximálním nasazením, což vede akorát k vyčerpání, vystřízlivění a návratu do normálu. Je potřeba si stanovit reálné cíle a jít za nimi postupně a takovým tempem, které je v našich silách. Zbytečné drastické diety, naprostý zákaz pochutin a cvičení do úmoru nebude nikdy efektivní. Do jídelníčku zařaďte více ovoce a zeleniny, omezte cukry a začněte cvičit jednou, dvakrát týdně. Uvidíte, že pozvolné změny vám vydrží a zdravější životní styl vás bude bavit.

Celý příspěvěk

Vítáme Vás na blogu reslu.cz plný inspirací, rad a zušeností

Blog portálu reslu Vám nyní bude přinášet aktuální informace, rady, novinky a doporučení  ze světa zdraví, krásy  a péče o tělo.

FBqerh

Budeme Vás zásobovat množství aktuálních článků po všech stránkách péče o vaše tělo, jako jsou ruce, nohy, vlasy, záda či pleť.  Prostě vše spojené s krásou a zdravým životním cílem.  Chceme vás inspirovat a stát se vaším průvodcem, pomocníkem ale i naslouchatelem a budeme rádi za vaše postřehy, rady a tipy, protože my jsme tu pro Vás.

Celý příspěvěk

Kategorie


Novinky do mailu

Chcete zasílat novinky z našeho blogu na mail?